منو

توصیه های مهم برای شرکت در آزمون های آنلاین

بسمه تعالی

1-از کلیه دانشجویان محترم تقاضا دارد حداقل یک بار در آزمون های آزمایشی آنلاین برای آشنایی با نحوه آزمون و .‌‌.. شرکت نمایند. فرصت شرکت در آزمون های آزمایشی آنلاین برای آخرین بار در روز دوشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۵:۳۰ بعد از ظهر می باشد.

۲- توصیه می شود دانشجویانی که با استفاده از کامپیوتر در آزمون های آنلاین شرکت می کنند حتی المقدور از اینترنت پر سرعت استفاده نمایند.

۳-به دانشجویانی که از طریق کامپیوتر در آزمون های آنلاین شرکت می کنند، پیشنهاد می شود اینترنت همراه موبایل خود را در بازه زمانی امتحانات فعال نمایند تا در صورت قطعی برق امکان شرکت در آزمون آنلاین را داشته باشند.

۴-پروفایل کاربری دانشجو در سامانه Roudemy کامل باشد تا صدور و اخذ تاییدیه امتحانات امکان پذیر گردد.

۵- دانشجویان عزیز دقت نمایند پس از پایان زمان تعیین شده برای آزمون، سامانه Roudemy به صورت خودکار دانشجو را از صفحه آزمون خارج می کند، بنابراین اگر در آزمونی شرکت می نمایید که سوالات آن به صورت تشریحی طراحی شده است و نیاز به نوشتن پاسخ بر روی برگه و تهیه عکس و ارسال آن وجود دارد، باید مدت زمان مورد نیاز برای بارگذاری عکس صفحه پاسخنامه را در نظر داشته باشید. برای مثال در صورت داشتن آزمون تشریحی با مدت زمان ۶۰ دقیقه باید دقت نمایید که حداقل ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان برای بارگذاری عکس صفحه پاسخنامه نیاز دارید.

۶-پیشنهاد می شود در صورتی که نیاز به تهیه عکس و ارسال آن به عنوان جواب سوال دارید، عکس مورد نظر با کیفیت مطلوب (خوانا و واضح) و حجم پایینتر در سامانه Roudemy بارگذاری شود.حجم پایین تر عکس کمک می کند سرعت انتقال عکس بیشتر شود و امکان بارگذاری عکس با سرعت بهتری برای سایر دانشجویان نیز فراهم شود.

۷- در صورتیکه تایپ جواب سوالات تشریحی برای دانشجو زمانبر است، روش نوشتن جواب بر روی برگه و گرفتن عکس و آپلود آن می تواند جایگزین شود.

۸- حضور در جلسه آزمون آنلاین ضروری است.

۹- اطلاعیه زمان دریافت تاییدیه امتحانات و کارت آزمون پس از نهایی شدن زمان و تاریخ آزمون های آنلاین توسط اداره آموزش، به زودی اعلام می گردد.


اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی